Elektrėnų sav. Vievio lopšelis-darželis
Naujienų kalendorius
2022 m. rugsėjo mėn.
P A T K P Š S
« Rgp    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Patyčios yra vienas iš pagrindinių veiksnių, smarkiai žalojančių vaikų psichiką ir trukdančių saugiaijaustis darželyje, mokykloje, namuose, gatvėje. Akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ – vienas iš būdųatkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius.

         

 

Vievio vaikų lopšelio – darželio „Eglutė“ bendruomenė taip pat neabejinga šiai problemai, todėl 2015 m. kovo 23-29 d. prisidėjo prie „Vaikų linijos“ inicijuotos akcijos, kurios pagrindinis tikslas -ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią priekabiavimui beipatyčioms, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio santykius, suteikti žinių, apie tai, kas galiištiesti pagalbos ranką. Šioje akcijoje dalyvavo visi ugdytiniai, tėveliai, pedagogai, administracijosdarbuotojai.

        

 

 

Visą savaitę darželyje buvo gvildenamos draugystės, bendravimo temos, atliekamos užduotys.

Akcijos dalyviai įsijungė į bendrą veiklą, kurios metu kūrė „Draugystės žemėlapius“, rašė atsiprašymus ir palinkėjimus draugams, piešė bendrus piešinius su tėvais draugystės tema. Metodiniame kabinete buvo rodomas animacinis filmukas „Didžiausias draugas“ir prevencinis filmas „Atviras laiškas – patyčios gali liautis“.

„Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ baigiamasis akcentas – šventė su dainomis, spektakliukais apie draugystę bei iškilminga „Draugystės žemėlapių“ pristatymo ceremonija salėje, „Draugystės pyrago“ raikymu grupėse.

         Akcijos metu vaikai įgijo pozityvių bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimų, pagerėjo bendra emocinė vaiko savijauta, atsirado draugiški vaikų tarpusavio santykiai, jie suprato, kad negalima skriausti draugo, kad geras žodis gydo, o blogas – žeidžia.

           Ačiū visiems!  

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Violeta Petravičienė