Vardas, Pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Pareigos

Kvalifikacinė

kategorija

1.

Meda Klimantavičiūtė

Aukštasis

universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytoja

 

2.

Živilė Savilionienė

Aukštasis

universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

metodininkė

3.

Vida Degulienė

Aukštasis

universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

metodininkė

4.

Nijolė Stančiauskienė

   

Ikimokyklinio ugdymo 

mokytoja

Mokytoja

5.

Ona Pamarnackienė

Aukštesnysis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

 

Ikimokyklinio ugdymo

auklėtoja

Mokytoja

6.

Rima Franceson

Aukštesnysis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

 

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

7.

Valentina Petniūnienė

Aukštasis

universitetinis

 

Pedagogikos

psichologijos kval.

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Vyresnioji

mokytoja

8.

Rasa Lasevičienė

Aukštesnysis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Vyresnioji

mokytoja

9.

Virginija Ruseckienė

Aukštasis universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

metodininkė

10.

Gražina Sakaliūnienė

Aukštesnysis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Vyresnioji

mokytoja

11.

Daiva Žigienė

Aukštasis

 

universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

auklėtoja

Auklėtoja

12.

Ramunė Čižienė

Aukštasis

universitetinis

Specialioji pedagogė

 

Logopedė

 

 

Vyr.logopedė

13.

Drąsa Ramanauskienė

Aukštasis

universitetinis

Muzikos mokytoja

Ikimokyklinio ugdymo

meninio ugdymo mokytoja

 

 

Vyr. mokytoja

14.

Ona Uscilienė

Aukštasis

universitetinis

Ikimokyklinė

pedagogika

psichologija

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

15.

Asta Paninienė

Aukštasis universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

16.

Vitalija Turevičienė

Aukštasis universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Vyresnioji mokytoja

17.

Sandra Petrauskienė

Aukštasis universitetinis

Vokiečių kalbos mokytoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

18.

Jūratė Radzevičienė

Aukštasis

universitetinis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

19.

Rasa Bertlingienė

Aukštesnysis

Ikimokyklinių įstaigų

auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo

mokytoja

Mokytoja

20.

Renė Damaškienė

Aukštasis

universitetinis

Biologijos mokytoja Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytoja

21.

Inga Šimkuvienė

Aukštasis

neuniversitetinis

 

Socialinis pedagogas

Socialinė pedagogė

Vyresnysis socialinis pedagogas

22.

Arūnas Kregždė

Aukštasis

universitetinis

Psichologas, dėstytojas

Psichologas

Ketvirtos kategorijos psichologas

 

23.

Žana Ivanauskienė Aukštasis universitetinis Ikimokyklinių įstaigų auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja

Ikimokyklinio-ugdymo-mokytojo-pareigybės-aprašymas