Menu Close

RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA „ŠIUOLAIKINIAI TĖVAI – UGDYMO PROCESO DALYVIAI“ VIEVYJE

Elektrėnų sav. Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė 2023 m. gegužės 18 d. pakvietė savivaldybės ir šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vadovus, mokytojus, švietimo pagalbos specialistus ir tėvus  (globėjus) į respublikinę metodinę–praktinę konferenciją „Šiuolaikiniai tėvai – ugdymo proceso dalyviai“, kuri vyko Green Town restorano konferencijų salėje, Vievyje. Konferencijos iniciatorės – ikimokyklinio ugdymo vyresniosios mokytojos Vitalija Turevičienė ir Sandra Petrauskienė.

Konferencijos dalyvius nuotaikinga daina pasitiko Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai. Sveikinimo žodį tarė konferencijos svečiai – Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius, vicemerė Inga Kartenienė, Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Giedrė Ignatavičienė.

Konferencijoje perskaityta 14 pranešimų, pranešėjai ir klausytojai atvyko ne tik iš Elektrėnų savivaldybės, bet ir Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Vilniaus, Kaišiadorių švietimo įstaigų, sulaukta ir Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ tėvų atstovų, kurie taip pat norėjo pasidalinti savo mintimis ir lūkesčiais.

Konferencijoje dalyviai dalinosi idėjomis, metodais ir gerąja darbo patirtimi kuriant bendradarbiavimo ir partnerystės tinklą tarp ugdymo įstaigos darbuotojų ir tėvų, siekiant ugdymo kokybės, kiekvieno vaiko asmeninės pažangos ir gerovės. Buvo įdomu išgirsti ir tėvų lūkesčius bei įsitraukimo į ugdymo procesą patirtis klausant ugdytinių mamų Dovilės Juškevičienės ir Virginijos Jankūnienės pranešimų, dalyvaujant praktinėje Dovilės Juškevičienės ir jos dukrytės Gabrielės veikloje. Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Meda Klimantavičiūtė, Giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorė, padėjo atsipalaiduoti praktinėje veikloje „Meditacinis kvėpavimas per muziką“. Konferencijos pabaigoje dalyviai smagiai ir kūrybiškai atliko praktines apibendrinimo užduotis.

Konferencijos turiniui susiliejus su nuostabia Green Town aplinka ir maloniu aptarnavimu, tarp dalyvių netrūko šiltų emocijų, bendrystės, dalijimosi įžvalgomis, kaip kurti glaudesnį ryšį ir pažinti tėvų galimybes, stiprybes, kuriant ryšį tarp ugdymo įstaigos ir tėvų, vienas kito padrąsinimo, idėjų, kad tėvai darželyje nebūtų tik svečiai, o būtų pedagogų bendradarbiai vaiko sėkmei.

    Direktorė Giedrė Ignatavičienė

 

 

 

Skip to content