Menu Close

NAKTIS DARŽELYJE

Pirmas žingsnis pro vaikystės džiaugsmingo kelio vartelius, pirmosios auklėtojos, draugai, atradimai ir patyrimai. Kiekvieną dieną mūsų vaikai augo, stiebėsi, mokėsi ir džiaugėsi. O prireikus, šių išgyvenimų ir pamokų kelyje, mūsų vaikus lydėjo padrąsinantis auklėtojos žvilgsnis ir žodis, paguodos apkabinimas, džiugesiu trykštančios šventės ir pasiekimai.

Ir štai, užmezgus tokį ypatingą ryšį, drauge užaugus ir drauge iškeliaujant, patyrėme dar vieną nuostabų, neeilinį atsisveikinimo nuotykį – „Naktį darželyje“!

Smagiai nusiteikę, darželio kiemelyje žaisdami estafetes, vaikai kartu su tėveliais pasitikrino savo vikrumą, smalsumą, komandinį darbą, palaikymo ir draugiškos pergalės džiaugsmo skonį. Vaikus ypatingai nustebino atvykę Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai Simona ir Valdas, pristatę skanių vaišių ir dovanoję pažintį iš arti su policijos pareigomis bei transportu.

Na, o po sočios vakarienės, prisišokus diskotekoje, saulei nusileidus, išskubėjo vaikai į darželio kiemą ieškoti paslėpto lobio, išsiaiškinome, kad mūsų „Riešutėliai“ ir naktį darželio kiemą pažįsta puikiai. Atradus skanų lobį visi ruošėsi vakaro kino seansui. Mikliai susinešę čiužinukus, šoko į pižamėles ir, susirangę pataluose, mėgavosi animacija. Išaušus rytui mažuosius iš miego pažadino keptų blynų aromatas ir gardi arbata.

Didžiausias AČIŪ entuziazmu ir energija trykštančiai mūsų grupės auklėtojai Onutei, kuri dovanojo savo meilę, rūpestį ir įkvėpimą ieškoti nuotykių bei išleido mus keliauti tolyn, į naujų atradimų kelią!

Nuoširdų ačiū norime tarti Elektrėnų policijos komisariatui ir jo vadovui komisarui Almantui Lukšai už bendradarbiavimą, dar didesnį ačiū sakome darželio direktorei Giedrei, kuri mumis pasitikėjo ir palaikė bei dovanojo vaikams neįkainojamą prisiminimą iš savo vaikystės darželyje!

Ačiū visiems tėveliams už organizavimą, dalyvavimą ir nuotaiką!

Lik sveikas, mylimas darželi, tu ir naktį išlieki stebuklingas!

„Riešutėlių“ grupės vardu, mama Ramunė K.

 

 

 

Skip to content