Menu Close

KLIMATO SAVAITĖ 2023

Š.m. spalio 23-29 d. Aplinkos ministerija penktąjį kartą organizuoja Klimato savaitę. Ši iniciatyva skatina visuomenę atvirai kalbėti apie iššūkius ir galimybes švelninant klimato kaitą, prie jos prisitaikant ir didinant atsparumą.
,,Kiškučių ” grupės ugdytinės Gabrielės mama Dovilė inicijavo šios savaitės temą apie Klimatą, orą, aplinkosaugą. Atvykus į grupę su vaikais kalbėjo apie tai, kaip keičiasi klimatas, kaip galime kiekvienas mažinti poveikį, atliko su vaikais eksperimentą su ledu, piešė Žemę, kokią vaikai norėtų matyti.
Simo tėtis lauko erdvėje su vaikais aptarė meteorologinę stotelę. Labai apgalvotai, aiškiai ir įdomiai vaikams papasakojo ir pavyzdžiais parodė bei išbandė šio prietaiso veikimo principą, kaip vaikai gali stebėti oro temperatūros permainas, matuoti iškritusių kritulių kiekį bei pamatyti  vėjo kryptį.
Ačiū❤️ Simo tėčiui ir Gabrielės mamytei ir visiems tėveliams, kurie įsitraukė į šios savaitės temą, gamino darbelius su vaikučiais namuose bei siekė efektyvaus darbo su vaikais ugdant meilę gamtai.

Skip to content