Menu Close

MAŽIEJI DARŽININKAI

,,Pelėdžiukų” grupės ugdytiniai ir mokytojos nuo pat ankstyvo pavasario pasinėrė į ,,Mažųjų daržininkų” vaidmenį: sėjo arbūzų sėklas, jas prižiūrėjo, laistė ir kasdien stebėjo, kaip iš mažos sėklytės išauga daigelis, o vėliau užsimezga vaisius. O sulaukę arbūziukų, juos ragavo.
Ši veikla ugdė smalsumą ir pažinimą, atsakomybę už savo darbą, lavino stebėjimo įgūdžius, skatino tvarų požiūrį bei džiaugsmą atrasti gamtos dovanas.

 

Skip to content